Fellowes Wire Stacker Set for 3" Trays
Stock #630124 / Set
| Specs: | Detailed Description: |
|---|---|
| Manufacturer | Fellowes, Inc. |
| Manufacturer Part Number | 63012 |
| Brand Name | Fellowes |
| Product Model | 63012 |
| Product Name | 3" Letter Tray Wire Stacker Set |
| Product Description |
Supports are designed for use with Fellowes Wire Desk Trays. Use supports that correspond to tray size. |
| Packaged Quantity | 4 / Set |
| Product Type | Stacking Kit |
| Product Color | Silver |
| Height | 5.50" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight (Approximate) | 0.80 oz |
| Additional Information |
|
| Compatibility |
Fellowes 60012 Letter Size Wire Desk Tray |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Additional Warranty Information |
Limited lifetime |
Significant Savings
Please call our Customer Care Center at 800.222.0510 or contact us to learn how volume purchase plans can result in significant savings for your firm. If you choose to purchase a quantity greater than shown, discounted pricing will be applied after this order is submitted and will be reflected on your invoice.
Please call our Customer Care Center at 800.222.0510 or contact us to learn how volume purchase plans can result in significant savings for your firm. If you choose to purchase a quantity greater than shown, discounted pricing will be applied after this order is submitted and will be reflected on your invoice.